ÜLKEMİZDE PROMOSYON ÜRÜNLERİ HUSUSUNDA İTHALAT, İHRACAAT VE ÜRETİCİ KONUMDA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDEN İŞLETMEMİZ. FİYAT POLİTİKASI İLE ÜLKEDE BİR ÇOK TALİ BAYİİ ve AJANSLARA KAZANÇ OLUŞTURAN BİR UNSUR OLMUŞTUR.

MAGNET ÜRÜNLERİNDE SADECE OFSET MAGNET OLMAMAKLA BİRLİKTE AKRİLİK MAGNET, TERMOMETRELİ MAGNET, SANAYİ MAGNET, TABAKA MAGNET, RULO MAGNET, POSTİT MAGNET, ARAÇ MAGNET, BOY ÖLÇER MAGNET V.B  BİR ÇOK ÜRÜNLER İLE İHTİSASLAŞTIĞI GİBİ HAMMADDE TALEBİNEDE CEVAP VEREBİLMEKTEDİR.

PROMOSYON ÜRÜNLERİNDE KALEM, ÇAKMAK, V.I.P DİGİTAL SETLER, ŞEMSİYE V.B ÜRÜNLERDE İTHALATLARINA DEVAM ETMEKTEDİR.

MATBAA HİZMETLERİNDEN BİR ÇOK ÜRÜN ÜRETİMİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLEN İŞLETMEMİZ, YAPMIŞ OLDUĞU İHRACAATLARLADA ÜLKE EKONOMİSİNE KATKIDA BULUNMAKTADIR.

ORGANİZE MATBACILIK GİBİ SADECE KENDİ ÇIKARLARINI DÜŞÜNMEYİ HEDEF OLARAK SEÇMEYEN İŞLETMEMİZ. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ UZUN YILLARDIR ÇALIŞTIĞI TÜM FİRMALARLA DÜŞÜNCE OLARAK DEĞİL UYGULAMA İLEDE HAYATA GEÇİREBİLMİŞTİR.

İŞLETMEMİZİN HEDEFLERİ ARASINDA DAHA FAZLA PERSONEL İSTİHDAMINI SAĞLAMAK, DAHA FAZLA İHRACAAT GERÇEKLEŞTİRMEK, KONUSUNDA DAHA FAZLA İHİTSASLAŞARAK SEKTÖRE DAHA FAYDALI YÖNLER SAĞLAMAKTIR. 

 

Gümüşsuyu Cad. Litros Yolu 2. Matbaacılar Sitesi Zemin Kat 1 BC 5

Bayrampaşa Maltepe - Topkapı - İSTANBUL Tel. 0212 613 50 81 ( pbx )

info@magnetci.com